Pracownik obsługi widza

Dyrektor Muzeum Azji i Pacyfiku im. Andrzeja Wawrzyniaka z siedzibą w Warszawie ogłasza nabór na stanowisko

PRACOWNIK OBSŁUGI WIDZA

Praca w wymiarze pełnego etatu, w oparciu o umowę zlecenie, z możliwością przejścia na umowę o pracę.

Stawka: 25 zł brutto/h

Wymagania:

– wykształcenie średnie lub wyższe

– znajomość jęz. angielskiego na poziomie B2 lub wyższym

– umiejętność obsługi kasy fiskalnej

– dyspozycyjność – praca przede wszystkim w weekendy

– sprawna obsługa komputera, znajomość pakietu MS Office

– komunikatywność i umiejętność pracy w zespole

Dodatkowo mile widziane:

– zainteresowanie kulturami regionu Azji i Pacyfiku

– znajomość programu iKsoris

– doświadczenie w sprzedaży, umiejętność pracy z klientem

Zakres obowiązków:

– sprzedaż w Sklepie Muzealnym: obsługa kasy fiskalnej i systemu rezerwacji biletów, obsługa e-sklepu oraz internetowego systemu biletowego, realizacja wysyłki towarów

– zamówienia towarów, przygotowywanie umów komisowych, współpraca z kontrahentami

– opieka nad ekspozycjami, komplementarna obsługa zwiedzających – udzielanie podstawowych informacji o Muzeum, aktualnych wystawach i wydarzeniach

Dokumenty: CV i list motywacyjny (1000 znaków)

Zgłoszenia prosimy składać pocztą, e-mailem (sekretariat@muzeumazji.pl) lub osobiście w sekretariacie Muzeum (00-403 Warszawa, ul. Solec 24) do dnia 10.03.2023 r.

Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi tylko na wybrane oferty.

Prosimy o dopisanie poniższej klauzuli (bez poniższego oświadczenia oferta pracy nie będzie rozpatrywana):

Niniejszym wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie przez Muzeum Azji i Pacyfiku im. Andrzeja Wawrzyniaka z siedzibą w Warszawie ul. Solec 24 moich danych osobowych dla celów związanych z procesem rekrutacji, zgodnie przepisami ustawy z dn. 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych. (Dz.U. z 2018 r. poz. 1000). Przyjmuje do wiadomości, że przysługuje mi prawo wglądu do treści moich danych oraz ich poprawiania.

Metryka:

Data i czas pierwotnej publikacji: 2023-02-22 19:15:59
Data i czas publikacji najnowszej wersji: 2023-02-22 19:15:59
Osoba wprowadzająca informację: Paweł Prange
Osoba wytwarzająca / odpowiedzialna za informację: Joanna Wasilewska

Wersje / Historia zmian:

Brak wcześniejszych wersji oraz brak historii zmian dla tego wpisu.